Hemşire Çağrı Sistemleri

Kalitesini Dünya çapında kanıtlamış ve sektöründe öne çıkan üreticileriyle kurduğumuz çözüm ortaklıkları neticesinde, hemşire çağrı sistemleri konusunda sizin için en uygun yazılım ve donanımı ihtiyaç planını tasarlıyor ve kuruyoruz.

Doğru Zamanda Doğru Yerde

Hastaneler, özel klinikler ve sağlık amaçlı kurum ve kuruluşlarda hasta ile sağlık personelinin, ihtiyaç durumlarında etkili ve hızlı bir şekilde haberleşmesi büyük önem arz etmektedir. Hastanın isteklerinin eksiksiz, hızlı ve zamanında yerine getirilmesi oldukça önemlidir. Buna bağlı olarak verilen hizmetin kalitesinin arttırılması ve ölçümlenmesi için hemşire/hasta haberleşme sistemlerinin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Sağlık kuruluşlarının, uluslararası akreditasyon birimleri tarafından akredite edilme gereksinimlerinden biri de bu sistemin mevcut bulunması ve amaca yönelik olarak, aktif çalışır durumda bulunmasıdır.

Hemşire Çağrı Sistemlerinin Projelendirme Aşamaları:

Hemşire çağrı sistemi için bizimle iletişime geçmenizin ardından, gereksinimlerin kontrol edilmesinin arındandan, sizin için en uygun çözümü uygulayabilmek için bir tespit ve değerlendirme çalışması yapmaktayız.

  • Sağlık kuruluşundaki hemşire çağrı sistemi kurulumu ve bilgilerin toplanması gereken bankoları tespit edilir.
  • Sağlık kuruluşu dahilinde bulunan banyolarındaki acil çağrı sistemi ihtiyaçlarını tespit edilir.
  • Mavi Code (Mavi Kod) sisteminin uygulanması gereken noktalar hakkında çalışma yapılır.
  • Tüm sistemin birbiri ile entegre bir platformda çalışması için çözüm önerileri sunulur.
  • Sağlık kuruluşu yönetiminde kullanacak ve veri tabanını oluşturacak yazılımın hangi alanlara kurulacağı hakkında istişare edilir.
  • İleriye yönelik genişleme ihtiyaçları değerlendirilerek, malzeme ve tesisat maliyetleri beraberinde sistem seçenekleri sunulur.
  • Çözümde mutabık olunması ile birlikte, uygulamaya ait projeler hazırlanır, montaj ve programlama tamamlanarak hemşireleri / sistem işletme personelini eğitilir ve çağrı sistemi teslim edilir.

Sağlık kuruluşlarında etkili ve hızlı iletişim her zaman hayat kurtarabilir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hemşire Çağrı sistemleri konusunda ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun çözümleri üretebilir ve sunabiliriz.