SİMBAK

Teknik Üstünlük & Güvenilirlik

SimbakYangın Algılama ve Bina Otomasyon Sistemleri olarak;

• Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri,
• Hemşire Çağrı Sistemleri,
• Profesyonel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri,
• Kamera Sistemleri,
• Kartlı Geçiş Sistemleri,
• Gaz Algılama Sistemleri,
• Gazlı Söndürme Sistemleri,
• Aydınlatma Otomasyonu (KNX),
• HVAC,
• Bina Otomasyonu Sistemleri,

alanlarındaki ürünlerin bakım-onarım ve devreye alınması, malzeme ve proje satışı hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda belirtilen sistemler için entegratörlük hizmetlerinin gerçekleştirilmesi hedefiyle kurulmuştur. Bu hedef doğrultusunda 20 yılı aşkın bir süredir bu alandaki en yetkin yetkili servisi olma özelliğiyle müşterilerine bakım ve servis hizmetini sağlamaktadır. Sunmakta olduğumuz çözümler için firmamız çözüm ortaklarımız tarafından verilen yetki belgesi dışında TSE – Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen hizmet yeterlilik belgesine de sahiptir. Teknik üstünlük, güvenirlik ve en iyi hizmet ilkesini benimseyen firmamız, alanında tecrübeli teknik servis ekibi ve beraberinde ki satış alanında uzman ekibiyle Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelebilecek her türlü talebe çok kısa zamanda cevap vermektedir.

Tecrübe ve Deneyimden, Pratiğe…

Yangın Algılama ve Bina Otomasyon Sistemleri konusunda birçok büyük kurumun bakım-onarım ve devreye alma faaliyetlerini yürütmektedir. Bu işlemlerin yanı sıra gelişen teknoloji ile birlikte ihtiyaç duyulan yeni sistemlerin satışı, bu sistemlere ve mevcut sistemlere yedek malzemelerin tedariği ve satışı konusunda da hizmet vermektedir.

Vizyon & Misyon

Simbak olarak misyonumuz, müşteri beklentilerinin karşılanması ve aşılmasına yönelik olarak uluslararası standartlar ile uyumlu, güvenli, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak, satış öncesinde ve sonrasında mükemmel hizmet vermektir. Bu hedef doğrultusunda her geçen gün büyüyüp daha fazla bölgeye hitap ederek daha kaliteli hizmetler sunmaktır.

Simbak, vizyon olarak mevcut yaptığı işlerden elde ettiği müşteri memnuniyetini sıfır tolerans ile kusursuza ulaştırmayı hedeflemiştir. Bu hedefin yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımla alanında lider olduğu sektördeki yerini koruyarak daha fazla müşteri potansiyeline ulaşarak gerçekleşeceğine inanmaktadır. Bu doğrultuda mevcut yapısını konularında Dünya lideri olan çözüm ortakları tarafından almış olduğu yetki ile daha da kurumsallaştırarak müşteri memnuniyeti odaklı işlerin daha hızlı ve kusursuz bir biçimde tamamlanması adına gerekli özveriyi göstermektir.