Hakkımızda

Simbak Yangın ve Güvenlik Sistemleri, Siemens Türkiye’nin yangın algılama, yangın söndürme, kartlı geçiş, CCTV ve güvenlik sistemleri alanındaki ürünlerinin bakım-onarım ve devreye alınması hizmetlerinin gerçekleştirilmesi hedefiyle kurulmuştur. Bu hedef doğrultusunda 10 yılı aşkın bir süredir Siemens'in bu alandaki ilk yetkili servisi olma özelliğiyle müşterilerine bakım ve servis hizmetini vermektedir. Belirtilen bu hizmetler için firmamız Siemens tarafından verilen yetki belgesi dışında TSE tarafından verilen hizmet yeterlilik belgesine de sahiptir. Teknik üstünlük, güvenirlik ve iyi hizmet ilkesini benimseyen firmamız, alanında tecrübeli teknik servis ekibi ve satış alanında uzman ekibiyle Türkiye'nin tüm şehirlerinden gelebilecek her türlü taleplere çok kısa zamanda cevap vermektedir.

Simbak, Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri konusunda birçok büyük kurumun bakım-onarım ve devreye alma faaliyetlerini yürütmektedir. Bu işlemlerin yanı sıra gelişen teknoloji ile birlikte ihtiyaç duyulan yeni sistemlerin satışı, bu sistemlere ve mevcut sistemlere yedek malzemelerin tedariği ve satışı konusunda da hizmet vermektedir.

Simbak olarak misyonumuz, müşteri beklentilerinin karşılanması ve aşılmasına yönelik olarak uluslararası standartlar ile uyumlu, güvenli, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak, satış öncesinde ve sonrasında mükemmel hizmet vermektir. Bu hedef doğrultusunda her geçen gün büyüyüp daha fazla bölgeye hitap ederek daha kaliteli hizmetler sunmaktır.

Simbak, vizyon olarak mevcut yaptığı işlerden elde ettiği müşteri memnuniyetini sıfır tolerans ile kusursuza ulaştırmayı hedeflemiştir. Bu hedefin yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımla alanında lider olduğu sektördeki yerini koruyarak daha fazla müşteri potansiyeline ulaşarak gerçekleşeceğine inanmaktadır. Bu doğrultuda mevcut yapısını Siemens tarafından almış olduğu yetki ile daha da kurumsallaştırarak müşteri memnuniyeti odaklı işlerin daha hızlı ve kusursuz bir biçimde tamamlanması adına gerekli özveriyi göstermektir.